Vyhľadávanie


Kontakt

 

Tak a je to tu ...

Začiatok konca alebo rovno THE END ????  Ani neviem ako začať. Je to tu či chcete alebo nie. Oficialne sa skončil prvý ročník nášho spoločného štúdia na FM a musím povedať, že dosť úspešne "sme to dali". Poniektorí ešte musia spraviť jednu či dve skúšky, ale my ostatní veríme, že tie skúšky nebudú ako pohlavná choroba, ktorá sa prenáša:-).  Nám ostatním sa začali prázdniny a ako zatial čítam všetci makajú jak o dušu. Tu Vám pripomeniem jedno staré komunistické heslo, že  "Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ",  takže to veľmi neprehánajte a držte sa tam kam právom patríte .... na manažérsku stoličku :-). Ak môžem povedať sám za seba je mi úprimne ľúto, že sme sa ani poriadne mnohí nerozlúčili a preto by sme mali zorganizovať niejake stretko ešte kým sme všetci doma. Viete, že leto je zradné a .... mno radšej ani nehovorim čo sa môže prihodiť:-(. Takže vyjadrite svoje navrhy v diskusnom fóre amožno sa na niečom dohodneme. Teším sa na najbližšie stretnutie ..... :-)

Na záver Vám chcem všetkým poďakovať nie iba v mene svojom ale v mene každého člena nášho štúdijného krúžku. Poďakovať za čas ktorý sme spolu strávili či už nad knihami alebo pri pivku či kofolke. Za iniciatívu všetkým tým ktorí, či už veľkou alebo malou časťou prispeli k napredovaniu skupiny alebo jednotlivca sa chcem taktiež poďakovať a povedať im v mene všetkých, že ich námaha a ochota neostane nepovšimnutá.

Som strašne rád, že som Vás všetkých spoznal a skonštatovať už po jednom nevydarenom štúdiu, že ste fakt super spolužiaci. Dávajte si počas leta na seba pozor a už teraz sa na  Vás teším ..... :-)

admin

 

 

Vitajte na našom webe

 

 Vitajte na stránkach štúdijnej skupiny 6MA. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 6maszm@gmail.com

 

Novinky

Múdrosť dňa

10.03.2009 17:40
Pesimista vidi v tunelu tmu. Optimista vidi svetlo na konci tunelu. Realista vidi svetla vlaku. Strojvudce vidi tri debily na kolejich.

Foto Drienica

13.02.2009 00:12
Kolegovci pridal som fotky z chaty na Drienici. Kliknutím na Fotogalériu si v pravej časti stránky zvoľte Drienica chata 29.-30.1.2009 ..... :-)

Myšlienky dňa

25.01.2009 23:29
Čo spravíš, keď zákonom chránené zviera žerie zákonom chránenú rastlinu?

Heslo dňa

18.01.2009 01:03
Si múdry, ak uveríš len polovicu toho čo počuješ. Si geniálny ak vieš ktorú.

Heslo dňa

16.01.2009 01:02
Myslím, že som výborný v posteli. Ženy sa totiž vždy spýtajú, či by som nemohol robiť dlhšie.

Heslo dňa

15.01.2009 00:08
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
1 | 2 | 3 >>